Máte zahradu plnou kvetoucích keřů a toužíte po tom, aby byly stále krásné, zdravé a bohatě kvetly?

Zatím se ale trápíte, protože vám zahrada nepřináší potěšení.

 • keře nemají hezký tvar,
 • keře kvetou málo nebo dokonce vůbec,
 • keře jsou po pár sezónách na vyhození,
 • navíc je oslabují nemoci a napadají škůdci,
 • a vy nemáte zahradníka, který by se o ně dobře postaral a​
 • sami si nevíte rady?

Když jsem se zahradničením začínala, postrádala jsem brožuru, článek, knihu, které by mi jednoduše a srozumitelně vysvětlily, jak v této oblasti postupovat. A především pomohly pochopit základní principy řezu, které bych dokázala dále sama aplikovat u dalších dřevin.

Strávila jsem desítky hodin dohledáváním informací, jejich porovnáváním, studováním a ověřováním v praxi, abych pro sebe našla co nejjednodušší systém, jak o keře ve své zahradě pečovat.

Chtěli byste také proniknout do tajů jedné z nejnáročnějších zahradních disciplín a naučit se o své keře sami dobře pečovat?

Jsem Anna Javorková a miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou oblíbeného eBooku „10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady“ a „eBooku „Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě„, který vám dnes představuji.

Naučím vás, jak máte kvetoucí keře ve své zahradě správně řezat, aby bohatě rostly a kvetly a byly zdravé.

Dozvíte se také, jak se vyhnout zbytečným ztrátám způsobeným nesprávně provedeným řezem nebo jeho absencí.

eBook
JAK SE STÁT KADEŘNÍKEM VE VLASTNÍ ZAHRADĚ?

Průvodce jarním řezem okrasných dřevin,
aneb co byste měli vědět,
než se pustíte do řezu okrasných keřů!

eBook vám všechny potřebné informace o řezu kvetoucích keřů poskytne jasně, srozumitelně a přehledně jazykem pro laika co nejbližším. Shrnula jsem v něm pro vás všechny své doposud získané znalosti a praktické zkušenosti spojené s řezem okrasných kvetoucích keřů.

Už nemusíte donekonečna hledat ten správný postup, který přinese kýžené výsledky,
trávit desítky hodin času na internetu nebo s knihami a
další hodiny porovnáváním odlišných doporučení nebo
pracně shánět a platit ochotného zahradníka, který by váš problém vyřešil.

K pozitivní změně se můžete dopracovat sami a mnohem dříve a levněji.

Mám pro vás řešení v podobě svého eBooku „Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?“

 • Odteď už bezpečně poznáte všechny faktory, které ovlivňují přístup k řezu kvetoucích keřů,​
 • podle tří základních charakteristik keřů budete schopni použít konkrétní způsob řezu pro daný keř,
 • správně načasujete dobu řezu keřů,
 • poradíte si i s řezem specifických skupin okrasných keřů (zajímavé listy, hezké plody nebo barevně výrazné mladé výhony),​
 • předejdete zbytečným chybám, které by mohly způsobit ztráty u dřevin ve vaší zahradě.​
Lucie Krausová
Lucie Krausováekonomka a účetní
Před pár lety jsme postavili domek uprostřed zástavby, na staré zahradě. Měli jsme tak už od začátku několik zřejmě velmi starých a neudržovaných keřů. K tomu jsme si nakoupili nové keříky na doplnění a čekali jsme, až budeme mít krásnou zarostlou zahradu, takovou soukromou zelenou a kvetoucí oázu uprostřed města. A ono nějak nic moc, nové keříky nerostou nebo z nich podivně trčí větve. Ty staré jsou rozčepýřené a přerostlé. Bála jsem se do nich zasahovat, aby to nebylo ještě horší. Letos už jsem z toho byla trochu zoufalá, naštěstí jsem ale objevila Anny web a eBook o kvetoucích keřích. Konečně jsem pochopila, kdy a jak které keře stříhat, ale hlavně PROČ. Po odkvětu jsem odvážně udělala první střih vajgélie a už teď po pár měsících vidím, že jí to nijak neublížilo, naopak vypadá docela spokojeně a nasadila druhé květy. 🙂 Těším se na jaro a na příští sezónu, až se s nůžkami pustím i do ostatních keřů, omladím ty staré a usměrním ty nové. Děkuju za pomoc a za cenné rady, už se naší zahrady nebojím. Nebo alespoň ne keřů. 🙂
Gabriela Remšíková
Gabriela Remšíkovácestovatelka
Mám záhradu už skoro 7 rokov, ale stále som všetko strihala formou pokus / omyl. Alebo som to nestrihala vôbec, alebo tak pocitovo - čo mi zavadzalo, to som odstrihla. Samozrejme sa mi to začína vypomsťovať a kríky či kvety mi niektoré nekvitli, alebo boli škaredé...no proste neboli také, ako by mali byť. Hľadala som na internete, ale v tej záplave cudzích výrazov som sa po niekoľkých minútach čítania úplne stratila. Preto som si kúpila tento eBook a dúfala som, že sa konečne dozviem viac. Musím povedať, že tento eBook je písaný formou, že to pochopia naozaj aj blondýny. Všade, kde treba, sú názorné obrázky a popis "ľudskou rečou". Teším sa na jar, kedy ostrihám moju záhradu odbornejšie, a nie tak, ako som to robila doteraz.
Barbora Englischová
Barbora Englischovázakladatelka projektu DETOXIKUJ ŽIVOT, www.barboraenglischova.cz
Na rovinu - zahrádku nevlastním, dřeviny zatím neprořezávám a se synkem lítám většinou po lese. ALE..., když jsem uvažovala nad tím, co koupím za originální dárek sousedovi, který zahrádku má, měla jsem jasno. Aničky eBook "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" neskrývá jenom pestré a pozitivní zpracování po grafické stránce, hodnotný obsah a perfektní tipy, které můžete využít ihned. Ale také jakési neuchopitelné fluidum autorky, které celou virtuální knihu provází od začátku až do konce. Takto to vypadá, když někdo dělá to, co umí a zároveň to, co opravdu miluje. Aničko, děkuji Vám!

A jaká je cena eBooku?

eBook vám nyní nabízím za cenu 480 Kč.

Můžete si za ni ale také koupit hezký šátek, poukaz na 5 vstupů do fitcentra, 
udělat menší rodinný nákup nebo pozvat partnera na lehkou večeři v restauraci.

A nebo raději investujete 16 Kč za každý den po dobu jednoho měsíce do své zahrady.

Standardně mi klienti platí za jarní balíček zahradního koučování,
jehož hlavní náplní je řez okrasných dřevin, 5 000 Kč.
Ale díky tomu, že jsem své know-how převedla do podoby eBooku,
je nyní přístupné za několikanásobně nižší cenu.

Co si za tuto cenu kupujete a proč není e-book levnější než některé obyčejné knihy?

 • eBook se 2 níže uvedenými bonusy,​
 • čtu za vás odborné knihy, časopisy, chodím na školení a sleduji novinky a trendy v zahradnické problematice – pokud se objeví nové poznatky – budu e-book aktualizovat, na novinky vás upozorním a pošlu vám aktualizovanou verzi zdarma,​
 • garanci kvality – pokud s obsahem eBooku nebudete spokojeni, napište mi do 30 dnů od jeho doručení a já vám vrátím peníze.​

Koupí podporujete i mou další práci:

 • mou facebookovou stránku, na kterou denně přidávám příspěvky se zajímavými tipy a nápady, inspiracemi nebo doporučeními do vaší zahrady,
 • psaní článků na blog a eBooků zdarma, které pomáhají mnoha majitelům zahrad a zahrádek a šíří osvětu v zahradní problematice,
 • tvorbu dalších eBooků nebo taky
 • část mé pracovní kapacity, kterou věnuji bez nároku na odměnu svým odpovědím na vaše dotazy, se kterými se na mne obracíte.

K eBooku získáváte dva další bonusy:

Brožuru s tipy na to, jak využít odpad z řezu okrasných dřevin ZDARMA.

Přístup k doživotním aktualizacím eBooku ZDARMA.

Váháte?

Jsem si jistá kvalitou svého eBooku. Garantuji vám proto vrácení peněz, zjistíte-li, že není pro vás a nepřinesl vám hodnotné informace pro realizaci péče o vaši zahradu. Stačí, když mi do 30 dnů od doručení eBooku napíšete email a já vám zašlu peníze zpět.

NIC TEDY NERISKUJETE.