Letos budou…

… okrasné česneky na naší zahradě kvést opravdu vydatně. Tedy aspoň doufám. Loni se těsně před rozkvětem o likvidaci téměř všech květů postarala starostlivá Viki, která byla přesvědčena o tom, že to škaredé „zelené“ se mi do celkové koncepce zahrady vůbec nehodí 🙂

Letos tisíckrát poučena. Jiříčka jsem raději nechala stranou, mám pocit, že u dětí jeho věku je někdy lepší na věci neupozorňovat, neboť často udělají přesně pravý opak toho, co by člověk chtěl :-))) Tak snad jsem to správně odhadla.

A tady okrasný česnek v podobě, jak šel čas (na letní a podzimní verzi si budete muset chvíli počkat a nebo nahlédněte tady .-))

Okrasný česnek poupěOkrasný česnek rozkvétajícíOkrasný česnek kvetoucí

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Anna Javorková

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *