Pár prvních červnových květů…

… Vám posílám opět z naší zahrady. Májové deštíky s vyššími teplotami udělaly své a zahrada doslova poskočila o několik pater… Miluji, když se z ní v červnu začíná stávat taková malá soukromá lehce usměrňovaná džungle .-)OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada začátkem června 2016_7

Zahrada začátkem června 2016_6

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada začátkem června 2016_5

Zahrada začátkem června 2016_4

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada začátkem června 2016_2

Zahrada začátkem června 2016_1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada začátkem června 2016_3

Zahrada začátkem června 2016_9

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada začátkem června 2016_11 Zahrada začátkem června 2016_10

Zahrada začátkem června 2016_8


Anna Javorková

Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin".
Více o mě najdete tady.
Anna Javorková

Latest posts by Anna Javorková (see all)

Share This:

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

2 komentáře na „Pár prvních červnových květů…“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *