Pěkné výhledy…

… z oken domu do zahrady nám umožňují kochat se přírodou i ve dnech, kdy se doma schováváme před nepřízní počasí.

U nás doma mám nejraději asi ten z kuchyňského okna směrem k hracímu „domečku“ našich dětí. Nejsem schopna přesně popsat, proč. Zda kvůli tomu dětskému domečku, výhledu na kousek terasy či do záhonu nebo kvůli bezvadně poskládanému dříví za garáží našich sousedů… 🙂 Ale koukám tím směrem hodně ráda.

V takových chvílích si člověk uvědomí, jak důležité je promyslet uspořádání a osázení zahrady tak, aby byla pěkná nejen z jednoho místa, ale nabízela pěkné pokoukání hned z několika různých úhlů pohledu.

Výhled z kuchyňského okna 2016

A co vy? Máte také své oblíbené místo, na které se rádi díváte z okna?


Anna Javorková

Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin".
Více o mě najdete tady.
Anna Javorková

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *