Prototyp na dokonalou venkovskou zahrádku

I tak by se dala označit zahrádka Stáni na pozemku o rozloze kolem 800 m2, kterou jsem měla tu čest včera navštívit. Její majitelka na ní dokazuje, že i na malém prostoru se dá vytvořit kouzelná plnohodnotná zahrádka, která překvapí nejedním tajemstvím, jen je objevit 🙂

A protože jsem dostala od Stáni svolení zahradu nafotit a fotky i zveřejnit, moc ráda se s Vámi podělím o pěkné obrázky, jež jsem nasbírala při procházce po její krásné zahradě. Věřím, že bude inspirací nejen pro mne, ale i pro řadu z vás, které venkovský styl zahrad (nebo také neformální anglická zahrada) oslovuje tak jako mě.

Krásné pokoukání.

Stáňa z Kouzla venkova_1

Stáňa z Kouzla venkova_2

Stáňa z Kouzla venkova_4

Stáňa z Kouzla venkova_6

Stáňa z Kouzla venkova_7

 

 

 

 

 

 

 

Stáňa z Kouzla venkova_8

Stáňa z Kouzla venkova_11

Stáňa z Kouzla venkova_12

Stáňa z Kouzla venkova_13 Stáňa z Kouzla venkova_14


Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin".
Více o mě najdete tady.
Anna Javorková

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *