Toulky zahradou v polovině května…

… mi přinášejí uspokojení z dobře odvedené práce, mé a především pak paní přírody .-) I když stále vidím velký prostor pro další zlepšování a zvelebování a nápady (naštěstí) zatím nechybí.

Ale všechno postupně, aby se měl člověk nač těšit .-) A taky měl stále hodně důvodů v zahradě pobývat. Mimochodem na to, jak významný vliv má na duševní pohodu člověka práce na zahradě, jsem četla jeden kratičký příspěvek (nevím, jak u vás, ale u mne to funguje na 200 %) 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zahrada v polovině května 2016_1 Zahrada v polovině května 2016_2 Zahrada v polovině května 2016_3 Zahrada v polovině května 2016_4Zahrada v polovině května 2016_6 Zahrada v polovině května 2016_7 Zahrada v polovině května 2016_8 Zahrada v polovině května 2016_9 Zahrada v polovině května 2016_10 Zahrada v polovině května 2016_11 Zahrada v polovině května 2016_12

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin".
Více o mě najdete tady.
Anna Javorková

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *