Líbí se vám květinové záhony rozkvetlé od jara až do podzimu?

Ale:

 • nevíte si rady, jak řešit výsadbu v místech, které nejsou celodenně osluněné,
 • nenapadá vás, jak takový záhon vůbec založit a jak se o něj starat,
 • nevyznáte se v rostlinách do takových podmínek,
 • neznáte nároky jednotlivých kytiček na pěstování,
 • nevíte, kdy různé květiny kvetou, nebo čím jiným mohou být během roku zajímavé nebo
 • neumíte poskládat všechnu tu zelenou drobotinu dohromady tak, aby vás pohled na ni opravdu těšil?

Řada klientů mne oslovuje s přáním navrhnout menší kvetoucí záhon. Vzhledem k omezeným časovým možnostem, které mám, bohužel nemohu vyhovět každému takovému zájemci.

Navíc i když práce na takovém návrhu zpravidla zabere méně času než zpracování návrhu velké zahrady, je cena v poměru k velikosti řešené plochy vyšší než u větších zahradních ploch a může tak být pro některé klienty nedostupná.

Jedním z hlavních důvodů, které to ovlivňují, je nutnost zohlednit v ceně i čas a paušální náklady, které jsou s mým podnikáním spojeny, ať už řeším malé nebo velké zakázky.

Proto se mi už loni na jaře zrodil v hlavě nápad připravit pro vás publikaci, která by oběma stranám pomohla tyto překážky překonat.

A protože byl o loni vydanou publikaci velký zájem a objevily se i hlasy, abych v podobném duchu připravila i publikaci pro záhon v polostínu až stínu, připravuji pro vás novou publikaci i letos.

Chtěli byste se naučit, jak sami založit záhon pod korunami stromů nebo keřů, který vás bude bavit od jara do podzimu?

Jsem Anna Javorková a miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy.

Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny.

Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi.

Jsem také autorkou oblíbeného e-Booku „10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin
do okrasné zahrady
„, e-Booků „Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě“ a „5 x kvetoucí záhon na sluníčku“ a nově připravuji i e-Book „5 x kvetoucí záhon pod korunami stromů“, který vám dnes představuji.

Naučím vás, jak založit kvetoucí záhon i v polostínu až stínu pod korunami stromů nebo keřů a jak se o něj postarat.
Dozvíte se, jaké rostliny jsou pro tyto účely vhodné a v rukou budete mít 5 alternativních plánků osázení takového záhonu pro středně těžké půdy.
Navíc dostanete doporučení, jak plánky, případně podmínky v místě upravit, aby se daly využít i pro půdy s větším podílem jílovitých částic.

e-Book
5 x KVETOUCÍ ZÁHON POD KORUNAMI STROMŮ

e-Book vám všechny potřebné informace o tom, jak správně založit kvetoucí záhon v polostínu až stínu, i jak se o něj postarat, poskytne jasně, srozumitelně a přehledně tak, abyste to zvládli sami bez větších problémů a zbytečných chyb. 

Nemusíte kvůli tomu donekonečna hledat ten správný postup, který přinese kýžené výsledky,
trávit desítky hodin času na internetu nebo s knihami a
další hodiny porovnáváním odlišných doporučení nebo
pracně shánět a platit ochotného zahradníka, který by váš problém vyřešil.

K pozitivní změně se můžete dopracovat sami, mnohem dříve i levněji.

Mám pro vás řešení v podobě svého e-Booku „5 x kvetoucí záhon pod korunami stromů“.

 • Budete znát rostliny, které jsou vhodné pro založení po velkou část roku kvetoucího záhonu pro polostinná až stinná místa a středně těžké půdy a budete vědět, jak o ně pečovat,
 • získáte vzorový návrh osázení záhonu v 5 variantách (3 plánky pro menší plochy 2 - 3 m x 6 m, 1 plánek pro plochu 9 x 2,5 m a 1 plánek podle vašich instrukcí - viz dále) a díky 3D vizualizacím uvidíte, jak bude vypadat v prostoru,
 • budete umět jednoduše vyhodnotit stávající typ půdy na místě, na kterém zvažujete založení záhonu a vědět, jak si zpracovaný vzorový návrh záhonu upravit tak, abyste jej mohli použít i pro založení záhonu na těžších půdách,
 • budete umět připravit záhon před výsadbou a vyvarujete se zbytečných chyb při nákupu rostlin,
 • zvládnete práci se vzorovým návrhem osázení v terénu, samotnou výsadbu i následnou péči o založený záhon.

Při tvorbě e-booku jsem vás vyzvala, abyste mi napsali svá přání a očekávání, která od takového záhonu ve stínu korun stromů či keřů máte. A nezklamali jste!

 • jeden z navržených plánků osázení je tak šitý na míru vašim přáním,
 • chtěli jste záhon, který jen nevyřeší přistíněné místo bez nápadu, který nebude hezký jen hezký na pohled,
 • chtěli jste záhon, ve kterém budou i jedlé rostliny a byliny, které byste mohli využít do domácí lékárničky nebo v kuchyni,
 • jeden plánek osázení tak obsahuje z větší části rostliny, které tyto podmínky naplní,
 • kromě osazovacího plánku v e-booku najdete i stručnou použitých bylin a jedlých trvalek, jejich účinků na zdraví i tipů na zpracování v kuchyni nebo užití v domácí bylinkové lékárničce.

A jaká je cena e-Booku?

e-Book vám nabízím za cenu 480 Kč.

 

Standardně mi klienti platí za návrh osázení plochy do 200 m2 10 000 Kč.
Ale díky tomu, že jsem své know-how převedla do podoby e-Booku,
je pro vás nyní přístupné za méně než 5 % této ceny.

Co si za tuto cenu kupujete a proč není e-book levnější než některé obyčejné knihy?

 • plán osázení kvetoucích záhonů na pod korunami stromů v 5 variantách,
 • polopatický návod k zaměření, přípravě a založení záhonu podle vybraného plánu,
 • charakteristika použitých rostlin a doporučení k péči o ně,
 • čtu za vás odborné knihy, časopisy, chodím na školení a sleduji novinky a trendy v zahradnické problematice – pokud se objeví nové poznatky – budu e-Book aktualizovat, na novinky vás upozorním a pošlu vám aktualizovanou verzi zdarma,
 • 2 níže uvedené bonusy,
 • garanci kvality – pokud s obsahem e-Booku nebudete spokojeni, napište mi do 30 dnů od jeho doručení a já vám vrátím peníze.

Koupí podporujete i mou další práci:

 • mou facebookovou a instagramovou stránku, na kterou každý týden přidávám příspěvky se zajímavými tipy a nápady, inspiracemi nebo doporučeními do vaší zahrady,
 • psaní článků na blog a e-Booků zdarma, které pomáhají mnoha majitelům zahrad a zahrádek a šíří osvětu v zahradní problematice,
 • tvorbu dalších e-Booků nebo taky
 • část mé pracovní kapacity, kterou věnuji bez nároku na odměnu svým odpovědím na vaše dotazy, se kterými se na mne obracíte.

K e-Booku získáváte dva bonusy:

5 plánků osázení kvetoucích záhonů zpracovaných v měřítku 1:50 ZDARMA.

Přístup k doživotním aktualizacím e-Booku ZDARMA.

Váháte?

Jsem si jistá kvalitou svého e-Booku. Garantuji vám proto vrácení peněz, zjistíte-li, že není pro vás a nepřinesl vám hodnotné informace pro realizaci péče o vaši zahradu. Stačí, když mi do 30 dnů od doručení e-Booku napíšete email a já vám zašlu peníze zpět.

NIC TEDY NERISKUJETE.