NÁVRHY ZAHRAD

Vytvořím pro Vás návrh nové zahrady na klíč. Ale nejen to. Budu se snažit oprášit i zašlou krásu staré zahrady. Budu naslouchat a snažit se poradit. Společně nalezneme osobitou představu Vaší budoucí zahrady. Každá zahrada je jedinečná, odráží se v ní specifické přírodní podmínky, představy projektanta, ale především přání, představy a potřeby jejích uživatelů.

Navrhnu zahradu přesně a právě jen pro Vás. Chcete ráno vstát, dát si nedělní snídani na terase a dívat se při tom na rozkvetlou zahradu, projít se bosky v trávě, uvázat vlastní kytici do vázy, natrhat bylinky na přípravu oběda, zakousnout se s chutí do vlastního ovoce či zeleniny či jen lehnout pod strom, poslouchat bzučení a cvrkot kolem sebe a relaxovat? Chcete mít svou vysněnou zahradu? Zavolejte mi nebo pošlete e-mail. Domluvíme si termín první nezávazné konzultace a pak už se můžeme pustit do práce.

Chcete-li však jedinečnou zahradu, i Vy pro to musíte něco udělat! Nestačí si „zahradu“ jenom objednat. Vážný zájemce si před první schůzkou promyslí svou představu o tom, co od zahrady očekává, jaké rostliny má rád, jaké zahrady se mu líbí, jaké má časové možnosti a připraví vše, co sám pokládá za nutné (zejména plány pozemku, domu, … ale třeba i obrázky oblíbených zahrad ap.).

Čím víc mi toho o sobě prozradíte, tím lépe budu moci vyhovět návrhem zahrady Vašemu naturelu a přizpůsobit jej Vašim potřebám i představám. Ostatní je samozřejmě na mně. Budu Vám klást otázky tak, abychom prošli vše, co s projektováním zahrady souvisí. A budu se snažit navrhnout zahradu, jež co nejlépe skloubí jak Vaše požadavky a představy, tak omezení a podmínky nezbytné pro zdárný růst a prosperitu Vaší zahrady.

Pokud si chcete udělat jasnější představu o průběhu naší spolupráce, mrkněte zde. Jaké možnosti při zpracování návrhu zahrady nabízím, zjistíte zde. Zajímá Vás, kolik za mé služby v této oblasti zaplatíte? Více se dozvíte zde.

Chcete-li udělat někomu blízkému „kvetoucí radost“, obdarujte ho k narozeninám dárkovým poukazem KVETOUCÍ ZAHRADY. Lze jej použít na úhradu veškerých mých služeb v oblasti návrhů zahrad, zahradního poradenství a koučinku a vystavit na libovolnou částku dle domluvy.

 


Share This: