KONTAKTY

Anna Javorková i se všemi úřednickými náležitostmi 🙂

Ing. Anna Javorková

Pržno 301, 739 11

e-mail: info@kvetoucizahrada.cz

tel: 777 983 066

IČO: 04494237

zapsaná v živnostenském rejstříku u Městského úřadu ve Frýdlantu nad Ostravicí, č.j. MUFO 31558/2015.

Nejsem plátce DPH.

 

logo_finale_barva

Chcete si rovnou domluvit schůzku nebo zpracování návrhu zahrady? Máte dotaz k mým službám a produktům? Napište mi vzkaz do formuláře a já se vám ozvu .-) 

Vzhledem k velké pracovní vytíženosti jen prosím o strpení, nejsem schopna reagovat obratem ještě tentýž den. Na nové poptávky odpovídám zpravidla hromadně 1 – 2krát do týdne. Obvykle odpovím do 1 – 2 týdnů. Pokud se tak nestalo, neváhejte zavolat na uvedené telefonní číslo. 

Pokud máte zájem o zpracování návrhu zahrady, počítejte prosím, že se k jeho zpracování dostanu zhruba za 1 – 2 měsíce od doby, kdy se spolu dohodneme na spolupráci. 

Aktuálně (stav na konci dubna 2021) si domlouvám zakázky, na kterých budu pracovat během léta, tzn. do jejich realizace se budete moci pustit letos na podzim. Orientační ceník pro zpracování návrhů zahrad najdete tady, bližší info ke zpracování návrhů zahrad pak tady

Pokud potřebujete pořešit pouze menší plochu, mrkněte na e-booky, ve kterých jsem zpracovala 5 typových návrhů osázení ploch pro záhony na sluníčku nebo do polostínu až stínu.

S ohledem na výše uvedené zodpovídám individuální dotazy v jarním a podzimním období bez nároku na honorář jen výjimečně. Nezlobte se na mě, prosím, ale na víc nemám v tomto období bohužel kapacity. Na řadu svých otázek najdete odpovědi v článcích na mém blogu nebo na fanpage Kvetoucí zahrady nebo instagramovém účtu. Díky za pochopení.

 

Kontaktní formulář