REFERENCE

 

Paní Václava Bucharová, Konárovice

Předmět spolupráce: nastavení celkové koncepce částečně založené založené velké rodinné zahrady a návrh osázení vymezené části zahrady a stálých venkovních truhlíků.

„Paní Javorkovou ráda vřele doporučuji každému, kdo má trochu chuti zapojit se do realizace vlastní zahrady. Naprosto vstřícný přístup a hlavně bleskurychlá reakce – vše řešeno do dvou dnů od zadání požadavku, dotazy (i ty moje naprosto amatérské) zodpovězeny okamžitě. Neskutečný rozsah znalostí jak rostlin tak i péče o ně a praktický pohled na věc. Práce je sice ještě přede mnou, ale věřím, že pokud nic nezkazím, výsledek bude perfektní.”

 

Paní Alena Bařinová, Jinočany

Předmět spolupráce: návrh osázení tvarem atypické malé rodinné zahrady u řadového domku se zadáním spojit v zahradě užitek a krásu.

„Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Javorkové za velice vstřícné jednání, skvělou práci, super nápady do zahrady a vůbec za vše! Zahradu mi zpracovala ochotně i na dálku po zaslání fotografií, videa apod. Ostatní si vše zjistila, našla – katastr atd. Prostě luxus za dobrou cenu. Moc ráda doporučuji a budu se těšit třeba zas někdy příště :-)“

 

Paní Dana Tyrlíková, Hnojník

Předmět spolupráce: návrh osázení části renovované starší zahrady u zahradního domku.

„Děkuji Vám za ty všechny informace… s Vámi spolupracovat je opravdu radost a kdyby byla možnost, dala bych Vám hvězdiček 10….. jste opravdu šikovná a je vidět, že Vás ta práce opravdu baví a je Vaším koníčkem… jste rychlá a vyznáte se….. takže jen doporučuji, TĚM kdo si chce založit KVETOUCÍ ZAHRÁDKU…..“

 

Paní Eva Jankulárová, Ostrava – Stará Bělá

Předmět spolupráce: návrh osázení zahrady u rekonstruovaného domu se zohledněním již vysazených rostlin majitelkou zahrady.

„Spolupráce s p. Javorkovou byla vynikající. Vytvořila mi krásnou zahradu dle mých představ a požadavků. Navíc mne zahrnula spoustou informací jak postupovat při výsadbě a jak se o všechny rostlinky dále starat. Děkuji a všem doporučuji.“

 

Paní Naďa Knytlová, Ohaveč

Předmět spolupráce: návrh osázení zahrady u novostavby se zohledněním již vysazených rostlin majitelkou zahrady.

„Díky paní Javorkové jsem si jistá, že můj sen o krásné zahradě se stane skutečností. Byla jsem velmi spokojená s naší spoluprací. Škoda jen, že taková spolupráce není možná s každým. Děkuji.“

 

Paní Radka Hejná, Třebestovice

Předmět spolupráce: návrh řešení předzahrádky u nového rodinného domu.

“Paní Javorková mi pomohla splnit sen o krásné předzahradě. Velmi rychle mi vypracovala návrh, vždy okamžitě reagovala na dotazy. Zakomponovala do návrhu již vyrostlé keře. K návrhu poskytla i veškeré informace, jak připravit půdu, jak všechny rostliny zasadit a jak se poté o trvalky, keře a stromy.  Ještě jednou jí moc děkuji. Radka Hejná”

 

Paní Lucie Krylová, Horka nad Moravou

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení rodinné zahrady u novostavby.

“Paní Javorkovou mohu jen doporučit. Naprosto perfektní přístup, prakticky obratem reaguje na připomínky či dotazy… Velmi rychle nám vypracovala návrh osázení pozemku, přesné návody, jak se o rostliny starat, kdy je stříhat, atd., kam a co umístit. Zároveň zakomponovala naše přání a sama navrhla i další možné alternativy. Doporučuji.”

 

Paní Veronika Langerová a Petr Špaček, Brno

Předmět spolupráce: návrh proměny starší menší zahrádky u rodinného domku ve velkoměstě v okrasnou zahradu se zapojením části stávajících rostlin a vytvořením prostoru pro pěstování ovoce, zeleniny a bylinek.

„Spolupráci hodnotím velmi kladně, do návrhu byly zapracovány veškeré naše požadavky na barvu, vzhled i konkrétní rostliny i zakomponována stávající zeleň. Paní Javorková zakomponovala i naše dodatečné změny, vše k naší spokojenosti. Vše působí harmonicky. Velmi kladně hodnotím rychlé odpovědi a rychlost dodání všech podkladů včetně návodu, jak připravit zahradu, jak hnojit atd. Legenda všech rostlin je skvělá, jsou zde uvedeny max. výšky, požadavky rostliny na půdu, světlo… Skvělá spolupráce.“

 

Paní Martina Mikulíčková, Jevany

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení rodinné zahrady u novostavby.

„Velice děkuji paní Javorkové za úžasný přístup k tvorbě projektu naší nové zahrady u RD. Její návrh splnil všechna naše očekávání a sny se postupně mění ve skutečnost.“

 

Paní Alena Kanderková, Zubák (Slovenská republika)

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení okrasné části zahrady a propojení na již založené záhony.

„Profesionálny prístup, milé a rýchle jednanie, návrh presne na mieru záhrady a mojich predstáv, oceňujem aj splnenie mojej požiadavky zakomponovať do návrhu už existujúce rastliny. Vrelo odporúčam.“

 

Paní Michaela Matejová, Řepiště

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení okrasné části rodinné zahrady u novostavby.

„U paní Javorkové si cením jejího vstřícného přístupu, naslouchání klientovi ohledně jeho potřeb, rychlé komunikace a projevené profesionality a odbornosti v jejím oboru. Paní Javorková při zpracování zahrady zohlednila veškeré naše požadavky nejen ohledně funkce a praktického využití, ale rovněž ohledně vzhledu a zapracování oblíbených rostlin. Jsem si jistá, že v takto navržené zahradě se budeme cítit dobře.“

 

Paní Zuzana Gavorová, Pržno

Předmět spolupráce: návrh dosadby stávajících do stávajících záhonů a návrh členění a osázení druhé poloviny zahrady u rodinného domu (novostavba), koučink spojený s řezem okrasných dřevin na jaře.

„Velká spokojenost. Rychlá komunikace, ochota, nápaditost :)“

 

Paní Martina Mydlářová, Pržno

Předmět spolupráce: návrh dosadby stávajícího záhonu a návrh členění a osázení další části zahrady u rodinného domu (novostavba), koučink spojený s výsadbou rostlin a řezem okrasných dřevin na jaře.

„Skvělá práce, originální nápady, individuální přístup, vřele doporučuji.”

 

Paní Markéta Lančová, Pržno + Itálie

Předmět spolupráce: Pržno – návrh dosadby stávajících záhonů v části starší rodinné zahrady a koučink spojený s řezem okrasných dřevin na jaře, Itálie – návrh členění a osázení předzahrádky u rodinného domu.

“Zhotovení vždy v termínu. Podle výsledku jde vidět, že práce je zároveň i koníčkem.”

 

Paní Hana Chovančíková, Praha

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení předzahrádky v starší rodinné zahradě, koučink spojený s výsadbou rostlin.

“Maximální spokojenost, velmi dobrá komunikace, ochota a hlavně lidský přístup s výsledkem, který předčil mé očekávání. Určitě doporučuji!”

 

Paní Dagmar Lárová, Dvůr Králové

Předmět spolupráce: návrh řešení zahradního posezení a přilehlé zahrádky v rámci starší velké rodinné zahrady, koučink spojený s výsadbou rostlin.

“Rychlá, milá komunikace, ochota vždy poradit. S její prací jsem velmi spokojená. Paní Javorkovou všem doporučuji! :-)”

 

Paní Kateřina Blažková, Horní Žukov

Předmět spolupráce: návrh členění svahovitého terénu velké rodinné zahrady u novostavby (vč. zapojení suchých zídek) a jejího osázení.

“Maximální spokojenost, vřele doporučuji. Přístup paní Javorkové je profesionální, velice milý a vstřícný člověk, ochotně poradí. Je vidět, že její práce je i jejím koníčkem :-).”

 

Paní Lenka Satinská, Pržno

Předmět spolupráce: návrh členění a osázení části rodinné zahrady, doporučení k dalším částem zahrady (údržba dřevin, vyvýšené záhony a závlahové mísy pod ovocnými stromy v užitkové zahradě).

“Skvělá spolupráce, komunikace i krásný přístup. Vřele doporučuji.”

 

Paní Marcela Rosolová, Mariánské Lázně

Předmět spolupráce: návrh osázení velkého záhonu u rodinného domu a koučink spojený s výsadbou rostlin.

“Paní Javorková nám zpracovávala návrh velkého záhonu u rodinného domu. Vše proběhlo na jedničku a to i přes to, že jsme dělaly návrh na dálku, pouze přes mail. Velice příjemné, profesionální a rychlé jednání. Děkuji moc. Marcela Rosolová.”

 

Paní Eva Kubíčková, Budišovice

Předmět spolupráce: návrh osázení velké rodinné zahrady u novostavby a koučink spojený s výsadbou rostlin.

„Jednoznačná spokojenost, profesionální přístup, rychlé jednání, maximální empatie při navrhování uspořádání zahrady… přesně tak si představuji spolupráci se zahradním návrhářem a má představa byla naplněna. Můžu jen doporučit!!!!“

 

Pan Jaroslav Stošek, Třinec-Oldřichovice

Předmět spolupráce: návrh osázení dvou ploch v blízkosti ČOV (odstínění od terasy a vstupu do zahrady) a vstupu do domu.

„Velmi zajímavý alternativní přístup k budování zahrady, vstřícná a profesionální spolupráce. Doporučuji vyzkoušet!”

 

Pan Fryderyk Tomaszek, Dobratice

Předmět spolupráce: návrh osázení velkého záhonu u víkendového domu se zohledněním stávající výsadby.

„P. Javorková nám zpracovala návrh na rekonstrukci vymezené části zahrady. Velmi oceňuji citlivé skloubení původních prvků výsadby s nově navrženými a stejně tak i pružnou aktualizaci návrhu v souvislosti se souběžně plánovanými terénními úpravami zahrady. Služby p. Javorkové doporučuji využít.“

Dále také viz reference na www.firmy.cz nebo na firmy na google.com.


Share This: