ZAHRADNÍ PORADENSTVÍ A KOUČINK PŘI REALIZACI ZAHRAD

Chcete-li mít zahradu svých představ a současně umět o ní pečovat – pak využijte mých služeb, které Vám nabízím jako zahradní kouč.

Co dělá zahradní kouč?

  • Stává se Vašim partnerem při cestě k naplnění vašich vlastních představ o Vaší zahradě.
  • Svým odborným a koučovacím přístupem Vám zajistí podporu, která bude vycházet z Vašich současných znalostí a dovednosti o péči Vaší zahrady.
  • Nabízí služby, které vyhovují Vašim potřebám ve vztahu k Vaší zahradě.

Komu přesně je zahradní koučink určený?

Zahradní koučink není zaměřen na určitou skupinu lidí. Možná patříte mezi klienty, kteří nemají vůbec žádnou zkušenost s tvorbou zahrady. Nebo jste se ji už i sami pokusili vytvořit podle svých představ, ale bohužel jste neuspěli a na další samostatné pokusy Vám už nezbývá síla ani trpělivost.

Využili jste služby zahradního architekta, ale ztroskotali jste při nákupu rostlin (potřebovali jste rádce, který Vám bude během nákupu rostlin „k ruce“)? Nebo při přípravě nového záhonu či výsadbě (např. chybí Vám know-how, jak správně připravit záhon k osázení, jak vysadit strom či keř, pomohla by Vám pomoc s rozmístěním rostlin na místě či kontrola toho, zda postupujete správně)? I v tomto případě může být zahradní kouč přínosem.

Také můžete patřit do skupiny klientů, kteří si už v minulosti nechali navrhnout a zrealizovat zahradu od profesionálních zahradních firem, bohužel jste však s postupem času zjistili, že zahrada nesplnila Vaše očekávání nebo že se o ni prostě neumíte postarat (např. nevíte si rady s tím, kdy a jak stříhat stromy, keře či trvalky, aby dobře rostly, krásně a bohatě kvetly, předčasně nezestárly).

Můžete však patřit i mezi klienty, pro něž je jejich zahrada tím největším koníčkem, nicméně i Vy často zjišťujete, že potřebujete nadhled, nové nápady a zkušenosti zahradního kouče, který se na Vaši práci dokáže podívat z jiného úhlu pohledu.

Zahradního kouče tedy může využít kdokoli, kdo touží po krásné zahradě navržené přesně na míru jemu a jeho rodině, a přitom nechce předat celou odpovědnost za její tvorbu a údržbu profesionálům. Pokud na takový úkol sám nestačí, může se obrátit na zahradního kouče, který se mu na jeho cestě k vysněné zahradě stane rádcem, učitelem a pomocníkem.

Co můžete čekat od zahradního kouče?

  • Přichází k Vám, aby poznal, jakou zahradu chcete.
  • Poradí, jak učinit zahradu krásnější.
  • Naučí Vás správně se rozhodnout o výběru rostlin.
  • Posílí Vaše schopnosti pečovat o zahradu tak, aby co nejlépe prospívala.
  • Poskytuje Vám zpětnou vazbu, co se vám daří, i co je nutné změnit a nalezne způsoby – návody, které to umožní.
  • Pod jeho vedením se stáváte jistější a péče o Vaši zahradu Vám bude přinášet vlastní úspěch a radost.

Jak může probíhat zahradní koučování se mnou, se dozvíte zde. Zajímá Vás, na kolik Vás zahradní koučink se mnou přijde? Mrkněte zde.

 


Share This: