REFERENCE

Pavlína Lisá, Praha
Návrh osázení menší rodinné zahrady u novostavby
Spolupráce s paní ing. Javorkovou byla velmi příjemná a konstruktivní. Všem amatérským zahradníkům a zahradnicím mohu doporučit. Její nevšední ochota splnit naše přání při plánování zahrady je v dnešní době neobvyklá. Ještě jednou děkuji.
Lucie Piskačová, Praha
Návrh osázení rodinné zahrady a předzahrádky u řadového domu
Na paní Javorkovou jsem narazila při hledání inspirace na osázení zahrádky u řadového rodinného domku - hned od prvního písemného kontaktu jsem věděla, že její kontaktování a pověření návrhem zahrady byl ten nejlepší nápad. Jednání rychlé, vstřícné, zapracovala naše představy a přání, na jakýkoliv dotaz reagovala velmi rychle a vypracovaným návrhem jsem byla nadšena. Můžu jenom doporučit, kéž by takových lidí bylo víc 🙂
Helena Maradová, Svatobořice - Mistřín
Návrh předzahrádky
Vždy jsem si myslela, že vysázení naší předzahrádky nebude nic složitého - prostě prolistuju pár časopisů a je to. A ejhle. Časopisů mám doma mraky,neustále jsem nahlížela na netu na cizí zahrady a pořád nic. Uběhlo opravdu hodně let, když tu jsem při dalším nakukováním k cizím lidem objevila kvetoucí nádheru paní Javorkové. Hned jsem věděla, že pokud si chci svůj sen konečně splnit, tak ji musím kontaktovat. Mohu jen doporučit - rychlost, vstřícnost, profesionalita, jako bonus super cena a to vše i na dálku. Už se moc těším, až si vše podle jejího návrhu a spoustě užitečných rad vysázíme a každým rokem se z té krásy budem víc a víc radovat. Za mně hvězdiček 108 :-).
Andrea Šimoníková, Darkovice
Návrh dosadby již částečně osázené malé rodinné zahrádky
Pro lidi, kteří chtějí mít ve své zahradě oázu květů, zeleně, motýlů, včeliček, ale i vůní doporučuji. Patřím mezi její první příznivce na FB Kvetoucí zahrada a od první chvíli jsem věděla, že něco podobného by se mi líbilo mít doma. Škoda jen, že nestále u zrodu mé zahrady od začátku. Nicméně i můj požadavek na obohacení zahrady právě o kvetoucí prvek byla schopna bez problémů akceptovat a byla otevřena spolupráci. Dnes mám v ruce návrh na doplnění zahrady. Moc se těším na realizaci, která podle jejich návodů a rad měla být bezproblémově řešitelná i svépomocí. Spolupracovat s ní je radost, je pečlivá, rychlá, ochotná i naslouchající potřebám klienta. Pokud něco vázlo termínově, tak to bylo na mé straně:-) Jednoznačně doporučuji, je velmi inspirativní člověk!
Lucie Nevrlá, Horní Domaslavice
Návrh osázení menší rodinné zahrady u novostavby
Výborná a rychlá komunikace, s návrhem zahrady jsme velmi spokojeni, paní Ing. Javorkovou zajisté budeme doporučovat dále.
Lenka Fridrichová, Pržno
Návrh osázení renovované starší rodinné zahrady se zohledněním stávajících vysokých dřevin
Paní Javorkovou můžu doporučit hlavně těm, kteří nechtějí zahradu plnou tújí, dřevin a mulče. Zahrne Vás spoustou i netradičních řešení zahrad plných květin. Název firmy kvetoucí zahrada ji plně vystihuje.
Alena Vondráčková, Hradišťko – Veltruby
Návrh osázení rodinné zahrady u novostavby
Měla jsem v úmyslu navrhnout si zahradu sama a hledala jsem inspiraci na internetu. Na webu paní Javorkové jsem konečně našla, co jsem hledala, ale bylo mi jasné, že podobnou zahradu sama nikdy nevytvořím. Jsem proto moc ráda, že jsem paní Javorkovou oslovila. Spolupráce byla skvělá, návrh je přesně podle mých představ, paní Javorková reagovala na všechny dotazy a připomínky okamžitě a vstřícně. Věřím, že se povede i realizace zahrady podle návrhu. Vřele doporučuji!
Václava Bucharová, Konárovice
Nastavení celkové koncepce částečně založené založené velké rodinné zahrady a návrh osázení vymezené části zahrady a stálých venkovních truhlíků
Paní Javorkovou ráda vřele doporučuji každému, kdo má trochu chuti zapojit se do realizace vlastní zahrady. Naprosto vstřícný přístup a hlavně bleskurychlá reakce - vše řešeno do dvou dnů od zadání požadavku, dotazy (i ty moje naprosto amatérské) zodpovězeny okamžitě. Neskutečný rozsah znalostí jak rostlin tak i péče o ně a praktický pohled na věc. Práce je sice ještě přede mnou, ale věřím, že pokud nic nezkazím, výsledek bude perfektní.
Alena Bařinová, Jinočany
Návrh osázení tvarem atypické malé rodinné zahrady u řadového domku se zadáním spojit v zahradě užitek a krásu
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Javorkové za velice vstřícné jednání, skvělou práci, super nápady do zahrady a vůbec za vše! Zahradu mi zpracovala ochotně i na dálku po zaslání fotografií, videa apod. Ostatní si vše zjistila, našla - katastr atd. Prostě luxus za dobrou cenu. Moc ráda doporučuji a budu se těšit třeba zas někdy příště 🙂
Dana Tyrlíková, Hnojník
Návrh osázení části renovované starší zahrady u zahradního domku.
Děkuji Vám za ty všechny informace... s Vámi spolupracovat je opravdu radost a kdyby byla možnost, dala bych Vám hvězdiček 10..... jste opravdu šikovná a je vidět, že Vás ta práce opravdu baví a je Vaším koníčkem... jste rychlá a vyznáte se..... takže jen doporučuji, TĚM kdo si chtějí založit KVETOUCÍ ZAHRÁDKU...
Eva Jankulárová, Ostrava - Stará Bělá
Návrh osázení zahrady u rekonstruovaného domu se zohledněním již vysazených rostlin majitelkou zahrady.
Spolupráce s p. Javorkovou byla vynikající. Vytvořila mi krásnou zahradu dle mých představ a požadavků. Navíc mne zahrnula spoustou informací jak postupovat při výsadbě a jak se o všechny rostlinky dále starat. Děkuji a všem doporučuji.
Naďa Knytlová, Ohaveč
Návrh osázení zahrady u novostavby se zohledněním již vysazených rostlin majitelkou zahrady
Díky paní Javorkové jsem si jistá, že můj sen o krásné zahradě se stane skutečností. Byla jsem velmi spokojená s naší spoluprací. Škoda jen, že taková spolupráce není možná s každým. Děkuji.
Radka Hejná, Třebestovice
Návrh řešení předzahrádky u nového rodinného domu.
Paní Javorková mi pomohla splnit sen o krásné předzahradě. Velmi rychle mi vypracovala návrh, vždy okamžitě reagovala na dotazy. Zakomponovala do návrhu již vyrostlé keře. K návrhu poskytla i veškeré informace, jak připravit půdu, jak všechny rostliny zasadit a jak se poté o trvalky, keře a stromy. Ještě jednou jí moc děkuji.
Lucie Krylová, Horka nad Moravou
Návrh členění a osázení rodinné zahrady u novostavby.
Paní Javorkovou mohu jen doporučit. Naprosto perfektní přístup, prakticky obratem reaguje na připomínky či dotazy... Velmi rychle nám vypracovala návrh osázení pozemku, přesné návody, jak se o rostliny starat, kdy je stříhat, atd., kam a co umístit. Zároveň zakomponovala naše přání a sama navrhla i další možné alternativy. Doporučuji.
Veronika Langerová a Petr Špaček, Brno
Návrh proměny starší menší zahrádky u rodinného domku ve velkoměstě v okrasnou zahradu se zapojením části stávajících rostlin a vytvořením prostoru pro pěstování ovoce, zeleniny a bylinek.
Spolupráci hodnotím velmi kladně, do návrhu byly zapracovány veškeré naše požadavky na barvu, vzhled i konkrétní rostliny i zakomponována stávající zeleň. Paní Javorková zakomponovala i naše dodatečné změny, vše k naší spokojenosti. Vše působí harmonicky. Velmi kladně hodnotím rychlé odpovědi a rychlost dodání všech podkladů včetně návodu, jak připravit zahradu, jak hnojit atd. Legenda všech rostlin je skvělá, jsou zde uvedeny max. výšky, požadavky rostliny na půdu, světlo... Skvělá spolupráce.
Alena Kanderková, Zubák
Návrh členění a osázení okrasné části zahrady a propojení na již založené záhony
Profesionálny prístup, milé a rýchle jednanie, návrh presne na mieru záhrady a mojich predstáv, oceňujem aj splnenie mojej požiadavky zakomponovať do návrhu už existujúce rastliny. Vrelo odporúčam.
Martina Mikulíčková, Jevany
Návrh členění a osázení rodinné zahrady u novostavby
Velice děkuji paní Javorkové za úžasný přístup k tvorbě projektu naší nové zahrady u RD. Její návrh splnil všechna naše očekávání a sny se postupně mění ve skutečnost.
Michaela Matejová, Řepiště
Návrh členění a osázení okrasné části rodinné zahrady u novostavby
U paní Javorkové si cením jejího vstřícného přístupu, naslouchání klientovi ohledně jeho potřeb, rychlé komunikace a projevené profesionality a odbornosti v jejím oboru. Paní Javorková při zpracování zahrady zohlednila veškeré naše požadavky nejen ohledně funkce a praktického využití, ale rovněž ohledně vzhledu a zapracování oblíbených rostlin. Jsem si jistá, že v takto navržené zahradě se budeme cítit dobře.
Marcela Rosolová, Mariánské Lázně
Návrh osázení velkého záhonu u rodinného domu a koučink spojený s výsadbou rostlin
Paní Javorková nám zpracovávala návrh velkého záhonu u rodinného domu. Vše proběhlo na jedničku a to i přes to, že jsme dělaly návrh na dálku, pouze přes mail. Velice příjemné, profesionální a rychlé jednání. Děkuji moc.
Jaroslav Stošek, Třinec-Oldřichovice
Návrh osázení dvou ploch v blízkosti ČOV (odstínění od terasy a vstupu do zahrady) a vstupu do domu
Velmi zajímavý alternativní přístup k budování zahrady, vstřícná a profesionální spolupráce. Doporučuji vyzkoušet!
Hana Chovančíková, Praha
Návrh členění a osázení předzahrádky v starší rodinné zahradě, koučink spojený s výsadbou rostlin.
Maximální spokojenost, velmi dobrá komunikace, ochota a hlavně lidský přístup s výsledkem, který předčil mé očekávání. Určitě doporučuji!
Dagmar Lárová, Dvůr Králové
Návrh řešení zahradního posezení a přilehlé zahrádky v rámci starší velké rodinné zahrady, koučink spojený s výsadbou rostlin.
Rychlá, milá komunikace, ochota vždy poradit. S její prací jsem velmi spokojená. Paní Javorkovou všem doporučuji! 🙂
Kateřina Blažková, Horní Žukov
Návrh členění svahovitého terénu velké rodinné zahrady u novostavby (vč. zapojení suchých zídek) a jejího osázení
Maximální spokojenost, vřele doporučuji. Přístup paní Javorkové je profesionální, velice milý a vstřícný člověk, ochotně poradí. Je vidět, že její práce je i jejím koníčkem :-).
Eva Kubíčková, Budišovice
Návrh osázení velké rodinné zahrady u novostavby a koučink spojený s výsadbou rostlin
Jednoznačná spokojenost, profesionální přístup, rychlé jednání, maximální empatie při navrhování uspořádání zahrady... přesně tak si představuji spolupráci se zahradním návrhářem a má představa byla naplněna. Můžu jen doporučit!!!!
Pan Fryderyk Tomaszek, Dobratice
Návrh osázení velkého záhonu u víkendového domu se zohledněním stávající výsadby
P. Javorková nám zpracovala návrh na rekonstrukci vymezené části zahrady. Velmi oceňuji citlivé skloubení původních prvků výsadby s nově navrženými a stejně tak i pružnou aktualizaci návrhu v souvislosti se souběžně plánovanými terénními úpravami zahrady. Služby p. Javorkové doporučuji využít.
Lenka Satinská, Pržno
Návrh členění a osázení části rodinné zahrady, doporučení k dalším částem zahrady (údržba dřevin, vyvýšené záhony a závlahové mísy pod ovocnými stromy v užitkové zahradě)
Skvělá spolupráce, komunikace i krásný přístup. Vřele doporučuji.
Gabriela Jelínková, Chotiměř
Návrh předzahrádky u rodinného domu
Paní Javorková mě oslovila svým přístupem a odborností z článků, které jsem náhodou našla na internetu. Zkusila jsem oslovit paní architektku, zda by nám pomohla opravit zanedbanou a tújemi přerostlou předzahrádku. Nejen z článků, ale i ve skutečnosti se jednalo o velmi příjemnou komunikaci, neskutečnou rychlost a odbornost v přípravě návrhu. Velmi mě potěšil i zájem o naši představu a co bylo reálné, v samotném návrhu bylo zohledněno. Obdrželi jsme také rady na výsadbu a péči o všechny rostliny. Paní Javorkovou doporučuji všem, kdo touží po odbornosti, krásné a barevné zahrádce, jelikož svoji práci dělá jednoznačně srdcem.
Previous
Next

Dále také viz reference na www.firmy.cz nebo na firmy na google.