KONTAKTY

Anna Javorková i se všemi úřednickými náležitostmi 🙂

Ing. Anna Javorková

Pržno 301, 739 11

e-mail: info@kvetoucizahrada.cz

tel: 777 983 066

IČO: 04494237

zapsaná v živnostenském rejstříku u Městského úřadu ve Frýdlantu nad Ostravicí, č.j. MUFO 31558/2015.

Nejsem plátce DPH.

 

logo_finale_barva

Chcete si rovnou domluvit schůzku nebo zpracování návrhu zahrady? Máte dotaz k mým službám a produktům? Napište mi vzkaz do formuláře níže nebo na kontaktní e-mail a já se vám ozvu .-)

Prosím nekontaktujte mne ale přes Messenger, What’s App ap. Tyto komunikační prostředky používám jen omezeně se svými nejbližšími. 

Jejich nadužívání zájemci o spolupráci i klienty mi díky hlasovým upozorněním při každé zaslané fotografii nebo zprávě neumožňuje plně se soustředit jak na samotnou práci na projektech, tak mě zbavuje možnosti „vydechnout“ ve volném čase, který chci věnovat své rodině a svým zálibám. Nehledě na to, že je pak obtížné sledovat u takového množství lidí, se kterými komunikuji, komunikaci na všech těchto komunikačních kanálech. Děkuji za pochopení.

Vzhledem k velké pracovní vytíženosti prosím o strpení, nejsem často schopna reagovat obratem ještě tentýž den. Na nové poptávky odpovídám zpravidla hromadně 1 – 2krát do týdne. Obvykle tak na obdrženou zprávu odpovím do 1 – 2 týdnů. Pokud se tak nestalo, neváhejte zavolat na uvedené telefonní číslo. 

Pokud máte zájem o zpracování návrhu zahrady, počítejte prosím, že se k jeho zpracování dostanu zhruba do 1 měsíce od doby, kdy se spolu dohodneme na spolupráci. Celková doba zpracování se pak pohybuje kolem 4 – 5 pro zpracování celkového konceptu zahrady a následně 3 týdny pro zpracování detailního osazovacího plánu. Během zimy a v době letních prázdnin bývá doba zpracování o něco kratší.

Aktuálně (stav v polovině března 2024) již nemám kapacitu na nové projekty k realizaci na jaře tohoto roku. Návštěvy zahrad v souvislosti s novými zakázkami si domlouvám až na červen 2024 a od tohoto měsíce na nich také budu moci pracovat. Tzn. do jejich realizace se budete moci pustit letos na podzim. Orientační ceník pro zpracování návrhů zahrad najdete tady, bližší info ke zpracování návrhů zahrad pak tady.2

Pokud potřebujete pořešit pouze menší plochu a nechcete utrácet za projekt zahrady šitý na míru, mrkněte na e-booky, ve kterých jsem zpracovala 5 typových návrhů osázení ploch pro záhony na sluníčku nebo do polostínu až stínu.

S ohledem na výše uvedené zodpovídám individuální dotazy v jarním a podzimním období bez nároku na honorář jen výjimečně. Nezlobte se na mě, prosím, ale na víc nemám v tomto období bohužel kapacity. Na řadu svých otázek najdete odpovědi v článcích na mém blogu nebo na fanpage Kvetoucí zahrady nebo instagramovém účtu. Děkuji za pochopení.

 

 

Kontaktní formulář