NÁVRHY ZAHRAD

Vytvořím pro vás návrh nové zahrady na míru. Ale nejen to. Opráším i zašlou krásu staré zahrady, navrhnu nový kvetoucí záhon nebo nové zákoutí v zahradě. Budu naslouchat a radit. Společně objevíme osobitou představu vaší budoucí zahrady. I vaše zahrada bude jedinečná.

Navrhnu zahradu přesně a právě jen pro vás. Chcete ráno vstát, dát si nedělní snídani na terase a dívat se při tom na rozkvetlou zahradu, projít se bosky v trávě, uvázat vlastní kytici do vázy, natrhat bylinky na přípravu oběda, zakousnout se s chutí do vlastního ovoce či zeleniny či jen lehnout pod strom, poslouchat bzučení a cvrkot kolem sebe a relaxovat? Chcete mít svou vysněnou zahradu?

Zavolejte mi, napište zprávu do kontaktního formuláře nebo pošlete e-mail. Domluvíme si termín první nezávazné konzultace a pak už se můžeme pustit do práce.

Pokud však chcete jedinečnou zahradu, i vy pro to musíte něco udělat! Nestačí si „zahradu“ jenom objednat. Promyslete si před první schůzkou svou představu o tom, co od zahrady očekáváte vy i ostatní členové rodiny, jaké rostliny máte rádi, jaké zahrady se vám líbí, jaké máte časové možnosti a připravte i vše, co sami pokládáte za nutné (zejména plány pozemku, domu, … ale třeba i obrázky oblíbených zahrad ap.).

Čím víc mi toho o sobě prozradíte, tím lépe budu moci vyhovět návrhem zahrady vašemu naturelu a přizpůsobit jej vašim potřebám i představám. Ostatní je samozřejmě na mně. Budu vám klást otázky tak, abychom prošli vše, co s projektováním zahrady souvisí.

Ve výsledném návrhu zahrady pak skloubím jak vaše požadavky a představy, tak omezení a podmínky, které jsou nezbytné pro zdárný růst a prosperitu vaší zahrady.

Pokud si chcete udělat jasnější představu o průběhu naší spolupráce, mrkněte zde. Jaké možnosti při zpracování návrhu zahrady nabízím, zjistíte zde. Zajímá vás, kolik za mé služby v této oblasti zaplatíte? Více se dozvíte zde.

Chcete-li udělat někomu blízkému „kvetoucí radost“, obdarujte ho k narozeninám dárkovým poukazem KVETOUCÍ ZAHRADY. Vystavím jej pro vás na libovolnou částku dle domluvy a použít jej můžete na úhradu veškerých mých služeb v oblasti návrhů zahrad, zahradního poradenství a koučinku.