ZAHRADNÍ PORADENSTVÍ A KOUČINK PŘI REALIZACI ZAHRAD

Chcete-li mít zahradu svých představ a současně o ní umět pečovat, pak využijte mých služeb, které vám nabízím jako zahradní kouč a poradce.

Co pro vás dělám jako zahradní kouč a poradce?

  • Přicházím k vám, abychom objevili, jakou zahradu chcete a potřebujete.
  • Poradím vám, jak uděláte svou stávající zahradu krásnější.
  • Naučím vás správně se rozhodnout o výběru rostlin.
  • Rozvinu vaše schopnosti pečovat o zahradu tak, aby co nejlépe prospívala.
  • Dostanete ode mě zpětnou vazbu k tomu, co se vám daří, i co je nutné změnit a navrhnu vám způsoby – návody, které to umožní.
  • Stanete se v zahradních „kramflecích“ jistější a péče o zahradu vám bude přinášet vlastní úspěch a radost.

Komu přesně je zahradní koučink určený?

Zahradní koučink není zaměřen na určitou skupinu lidí.

Možná patříte mezi klienty, kteří nemají vůbec žádnou zkušenost s tvorbou zahrady. Nebo jste se ji už i sami pokusili vytvořit podle svých představ, ale bohužel jste neuspěli a na další samostatné pokusy vám už nezbývá síla ani trpělivost.

Využili jste služby zahradního architekta, ale ztroskotali jste při nákupu rostlin (potřebovali jste rádce, který vám bude během nákupu rostlin „k ruce“)? Nebo při přípravě nového záhonu či výsadbě (např. chybí vám know-how, jak správně připravit záhon k osázení, jak vysadit strom či keř, pomohla by vám pomoc s rozmístěním rostlin na místě či kontrola toho, zda postupujete správně)? I v tomto případě pro vás bude zahradní kouč přínosem.

Taky můžete patřit do skupiny klientů, kteří si už v minulosti nechali navrhnout a zrealizovat zahradu od profesionálních zahradních firem, bohužel jste však s postupem času zjistili, že zahrada nesplnila vaše očekávání nebo že se o ni prostě neumíte postarat (např. nevíte si rady s tím, kdy a jak stříhat stromy, keře či trvalky, aby dobře rostly, krásně a bohatě kvetly, předčasně nezestárly).

Můžete však patřit i mezi klienty, pro něž je jejich zahrada tím největším koníčkem, nicméně i vy často zjišťujete, že potřebujete nadhled, nové nápady a zkušenosti zahradního kouče, který se na vaši práci dokáže podívat z jiného úhlu pohledu.

Zahradního kouče tedy může využít kdokoli, kdo touží po krásné zahradě podle svých představ a přitom nechce předat celou odpovědnost za její tvorbu a údržbu profesionálům. 

Jak může probíhat zahradní koučování se mnou, se dozvíte zde. Zajímá vás, na kolik vás zahradní koučink se mnou přijde? Mrkněte zde.