Prototyp na dokonalou venkovskou zahrádku

I tak by se dala označit zahrádka Stáni na pozemku o rozloze kolem 800 m2, kterou jsem měla tu čest navštívit. Její majitelka na ní dokazuje, že i na malém prostoru se dá vytvořit kouzelná plnohodnotná zahrádka, která překvapí nejedním tajemstvím, jen je objevit 🙂

A protože jsem dostala od Stáni svolení zahradu nafotit a fotky i zveřejnit, moc ráda se s vámi podělím o pěkné obrázky, jež jsem nasbírala při procházce po její krásné zahradě. 

Věřím, že bude inspirací nejen pro mne, ale i pro řadu z vás, které venkovský styl zahrad (nebo taky neformální anglická zahrada) oslovuje tak jako mě.

Krásné pokoukání.

Share on facebook
Share on google
Share on pinterest

Mohlo by vás taky zajímat:


Anna Javorková
Latest posts by Anna Javorková (see all)

Autor: Anna Javorková

Miluji kvetoucí zahrady, které hýbou všemi lidskými smysly. Pro své klienty s láskou tvořím jejich návrhy. Přibližuji jim všechny jejich přednosti a probouzím v nich upřímný zájem o jejich zahradu od prvních čar na papíře, přes realizaci výsadby až po péči o vzrostlé rostliny. Na cestě za jejich vysněnou zahradou jsem jim průvodcem a rádcem, se kterým budou schopni vlastníma rukama a bez zbytečně zmařených investic, energie i času vybudovat svůj malý ráj na Zemi. Jsem také autorkou eBooků "10 největších chyb, kterých se dopouštíme při nákupu rostlin do okrasné zahrady", "Jak se stát kadeřníkem ve vlastní zahradě?", "5 x kvetoucí záhon na sluníčku" a "5 tipů, jak využít odpad z řezu (okrasných) dřevin". Více o mě najdete tady.

Jeden komentář u “Prototyp na dokonalou venkovskou zahrádku”

  1. Dobrý deň,
    nádherná záhrada, je tu všetko, čo poteší srdce a dušu.
    Na hony vzdialené sterilným záhonom, ktoré navrhujú slovutní „záhradní architekti“.
    Ale nerozumiem???
    800 m2 je malý priestor ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *